Πέμπτη, 28 03 2024
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: ΘΕΡΜΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ

ΘΕΡΜΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ 15 Χρόνια 5 Μήνες πριν #11

  • ΑΚΗΣ Ν. ΛΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
  • Το Άβαταρ του/της ΑΚΗΣ Ν. ΛΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Εκφράζω τα θερμά μου συγχαρητήρια, στο Διοικητικό Συμβούλιο, στον σεβαστό Πρόεδρο, κ. Αριστείδη Κούρο, για την καλή δουλειά που έχουν κάνει όσον αφορά τα δρώμενα στο Μαρτίνο. Το site πραγματικά είναι πολύ καλό και ευανάγνωστο, και η έντυπη εφημερίδα εξίσου καλή και δομημένη άριστα. Εγώ σαν συγγενής "εξ' αγχιστείας" αισθάνομαι το Μαρτίνο ότι είναι το χωριό μου, καθ' ότι η αγαπημένη μου σύζυγος (Αλέκα Δάρρα) κατάγεται από το Μαρτίνο, και επί πλέον το ίδιο ισχύει για τα τρία μου τέκνα Νικόλαο, Αθανάσιο και Κωνσταντίνο που πραγματικά το αισθάνονται δικό τους χωριό !

Αφού σας συγχαρώ και πάλιν για την τόσον αξιόλογον προσπάθειάν, σας εύχομαι υγεία και δύναμη παρά Κυρίου για να δουλεύετε ακούραστα και να συνεχίσετε να αντιπολιτεύεστε τα ιδιοτελή συμφέροντα κάποιων και πάντα για την θερμή αγάπη σας προς το Μαρτίνο, για το καλό του τόπου σας και των παιδιών μας.

Να είστε πάντα καλά

Διατελώ με ιδιαίτερη εκτίμηση και της εν Χριστώ αγάπης

Άκης Ν. Λιλιόπουλος
Ιδιοκτήτης-Διευθυντής Προπαν/κού Κέντρου Σπουδών
Καθηγητής Φιλόλογος
Καθηγητής Μουσικής
Πρωτοψάλτης Ι.Ν.Αγ. Δημητρίου των Όπλων
(Αρχιεπισκοπής Αθηνών)
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.077 δευτερόλεπτα

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας στον ιστότοπό μας.Με την περιήγηση σε αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies.