Κυριακή, 21 04 2024

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α. ΦΘ/ΔΑΣ 11/11/23

 

Έκαναν το 7 στα 7 Μαλεσίνα, Δάφνη και Οπούντιος

 

Με την 7η αγωνιστική συνεχίστηκε το Σάββατο (11/11) το πρωτάθλημα της Α’ Φθιώτιδας.

Το 7 στα 7 έκαναν Μαλεσίνα, Οπούντιος Μαρτίνου και Δάφνη Λιβανατών,  που συνεχίζουν να προηγούνται στο βαθμολογικό πίνακα.

Στις νίκες επέστρεψαν Καλύβια, Καλαπόδι και Προοδευτική Λάρυμνας.

Τα αποτελέσματα:

Πελασγιακός-Οπούντιος Μαρτίνου 1-6 (28’ Κατσαμπέκης-5’/7’/18’ Δήμου, 10’ Καραμπάς, 20’ Πέππας, 40’ Ζαφειρόπουλος)

Δάφνη Λιβανατών-Άρης Αγίου Κωνσταντίνου 3-1 (7’ πεν./36’ πεν. Β. Μακρόπουλος, 51’ Μπουγιώτας-86’ Αρτινόπουλος)

Καλαπόδι-Στυλίδα 2-1 (86’ Σινιάρι, 89’ Μάγκας-75’ πεν. Ντάμπος)

Ολυμπιακός Λαμίας-Καλύβια 0-5 (4’/66’ Θεοχάρης, 13’/70’/76’Λαμπρόπουλος)

Εθνικός Κομποτάδων-Μαλεσίνα 0-2 (44’ Καράι, 87’ Κ. Νικολόπουλος)

Προοδευτική Λάρυμνας-Αταλάντη 2-1 (60’ Δάρρας, 70’ Φιλίππου-85’ Τζανετής)

Νίκη Αγ. Παρασκευής-Παρνασσός Αμφίκλειας   0-3 ά.α.

Η βαθμολογία:

ΜΑΛΕΣΙΝΑ 21
ΟΠ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ 21
ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 21
ΣΤΥΛΙΔΑ 15
ΚΑΛΥΒΙΑ 15
ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ 12
ΚΑΛΑΠΟΔΙ 10
ΠΡΟΟΔ. ΛΑΡΥΜΝΑΣ 7
ΟΛΥΜΠ. ΛΑΜΙΑΣ 6
ΕΘΝ. ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ 6
ΑΤΑΛΑΝΤΗ 6
ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 3
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ 3
ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0

Η επόμενη αγωνιστική (18/11, 15:00):

ΟΠ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ – ΚΑΛΑΠΟΔΙ
ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΟΛΥΜΠ. ΛΑΜΙΑΣ
ΣΤΥΛΙΔΑ – ΕΘΝ. ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ
ΚΑΛΥΒΙΑ – ΠΡΟΟΔ. ΛΑΡΥΜΝΑΣ
ΜΑΛΕΣΙΝΑ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ
ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ  0-3 ά.α.

Τηλεοπτική κάλυψη Μαρτίνου

 

 

Τηλεοπτική κάλυψη στις «λευκές περιοχές» της Φθιώτιδας

Αιτήσεις μέχρι 15 Νοεμβρίου

160.869 νοικοκυριά σε 4.139 οικισμούς εκτός τηλεοπτικής κάλυψης αποκτούν πρόσβαση σε τηλεοπτικό σήμα δωρεάν.

Στην ιστοσελίδα white-areas.gov.gr, άνοιξε η πλατφόρμα υποβολής αιτήσεων η οποία θα παραμείνει ενεργή μέχρι 15.11.2023 και ώρα 21:00.

Η διαδικασία είναι εξαιρετικά απλή.

Εάν είστε μόνιμος κάτοικος σε «Λευκή Περιοχή», μπορείτε να υποβάλετε την αίτησή σας ψηφιακά, προκειμένου να ενταχθείτε στο πρόγραμμα επιδότησης. Εάν δεν επιθυμείτε να την υποβάλετε ψηφιακά, μπορείτε να εξυπηρετηθείτε στο ΚΕΠ της περιοχής κατοικίας σας.

Για να καταθέσετε την αίτηση ψηφιακά, θα χρειαστείτε μόνο:

  • Τους κωδικούς σας taxisnet
  • Τον ενδεκαψήφιο αριθμό Παροχής Ηλεκτρικής Ενέργειας

Για να καταθέσετε την αίτηση σε ΚΕΠ, θα χρειαστείτε μόνο:

  • Το δελτίο της αστυνομικής σας ταυτότητας
  • Τον ενδεκαψήφιο αριθμό Παροχής Ηλεκτρικής Ενέργειας

Για τo Δήμο Λοκρών είναι οι παρακάτω περιοχές:

ΔΕ Οπουντίων

  • Λαγονήσι
  • Λάρυμνα
  • Μαρτίνον
  • Μεταλλεία

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α. ΦΘ/ΔΑΣ 04/11/23

 

Α’ Φθιώτιδας: Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (4/11)

 

Πέντε αναμετρήσεις έγιναν το Σάββατο (4/11) για την 6η αγωνιστική της Α’ Φθιώτιδας.

Το έξι στα έξι έκαναν Μαλεσίνα και Οπούντιος Μαρτίνου.

Η αυλαία θα πέσει την Κυριακή στις 15:00 με την αναμέτρηση της ΑΕ Καλυβίων με τη Δάφνη Λιβανατών.

Τα αποτελέσματα:

Παρνασσός Αμφίκλειας-Πελασγιακός 3-0 (35’ Κέφος, 63’ Δουβάρας, 90’ Σακκάς)

Άρης Αγ. Κωνσταντίνου-Οπούντιος Μαρτίνου 0-1 (32’ Ζαφειρόπουλος)

Μαλεσίνα-Καλαπόδι 6-0 (12’/78’ Πατσαρούχας, 19’/31’ Καράι, 47’ Kουγιώτας, 70’ Δέδες)

Αταλάντη-Ολυμπιακός Λαμίας 2-3 (47’ Μπαρτζουλιάνος, 50’ Χότζα-15’ Κοχλιός, 88’ Σαντάρμης, 94’ Καραμπότσης)

Προοδευτική Λάρυμνας-Εθνικός Κομποτάδων 0-2 (11’/55’ Λέντας)

Καλύβια-Δάφνη Λιβανατών 5/11, 15:00

Στυλίδα-Νίκη Αγ. Παρασκευής  3-0 ά.α.

Η βαθμολογία:

ΜΑΛΕΣΙΝΑ 18
ΟΠ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18
ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 15*
ΣΤΥΛΙΔΑ 15
ΚΑΛΥΒΙΑ 12*
ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ 9
ΚΑΛΑΠΟΔΙ 7
ΑΤΑΛΑΝΤΗ 6
ΟΛΥΜΠ. ΛΑΜΙΑΣ 6
ΕΘΝ. ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ 6
ΠΡΟΟΔ. ΛΑΡΥΜΝΑΣ 4
ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 3
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ 3
ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0

Η επόμενη αγωνιστική (11/11, 15:00):

ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ – ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΚΑΛΑΠΟΔΙ – ΣΤΥΛΙΔΑ
ΟΛΥΜΠ. ΛΑΜΙΑΣ – ΚΑΛΥΒΙΑ
ΕΘΝ. ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ
ΠΡΟΟΔ. ΛΑΡΥΜΝΑΣ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ
ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ 0-3 ά.α.

28η Οκτωβρίου 1940

 
 
 
 
Εν Μαρτίνω τη 25 Νοεμβρίου 1940. Παιδί μου, μου ζητάς την διεύθυνση του αδελφού σου. Σου την γράφω: “Πάνθεον Ηρώων”. Σφίξε την καρδιά σου».
 
Ένα σπάνιο ντοκουμέντο από το βιβλίο του παλαίμαχου αεροπόρου του Β΄ Παγκοσμίου Πολέμου Ηλία Καρταλαμάκη, «Η Αεροπορία στον πόλεμο του ‘40»: ο τραγικός πατέρας Νίκος Χαραλάμπους πληροφορεί με ολύμπια ψυχραιμία τον γιο του, Γιάννη, για τον θάνατο του αδελφού του Σταμάτη (στη φωτογραφία), έναν από τους 51 πεσόντες αεροπόρους της περιόδου 1940-41.

ΚΥΠΕΛΛΟ ΦΘ/ΔΑΣ 25/10/23

 

Κύπελλο Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας: Αποτελέσματα (25/10) και τα ζευγάρια των προημιτελικών

 

Αγώνες για την α’ φάση του κυπέλλου Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας έγιναν την Τετάρτη 25 Οκτωβρίου. Στο πρώτο μεταξύ τους παιχνίδι ο Εθνικός Κομποτάδων έκανε την έκπληξη, κερδίζοντας εντός έδρας τον Αστέρα Σταυρού με 3-1.

Για την ίδια φάση έγιναν και 6 αγώνες ρεβάνς. Στα προημιτελικά προκρίθηκαν Μαλεσίνα, Παρνασσός Αμφίκλειας, Δάφνη Λιβανατών, Καλαπόδι, Καλύβια και Στυλίδα.

Τα αποτελέσματα:

ΚΥΠΕΛΛΟ Ε.Π.Σ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ (Α’ ΦΑΣΗ, 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Εθνικός Κομποτάδων-Αστέρας Σταυρού 3-1

ΤΕΤΑΡΤΗ 25 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ (Α’ ΦΑΣΗ, ΡΕΒΑΝΣ)

Προοδευτική Λάρυμνας-Παρνασσός Αμφίκλειας 4-2

Οπούντιος Μαρτίνου-Μαλεσίνα 0-2

Ολυμπιακός Λαμίας-Καλαπόδι 0-2

Στυλίδα-Αταλάντη 5-0

Παμμωλιακός-Καλύβια 0-3

Δάφνη Λιβανατών-Πελασγιακός 2-1

ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΤΩΝ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝ (20/12/2023 ΚΑΙ 17/1/2024)

Παρνασσός Αμφίκλειας-Καλύβια

Μαλεσίνα-Καλαπόδι

Εθνικός Κομποτάδων ή Αστέρας Σταυρού-Άρης Αγ. Κωνσταντίνου

Στυλίδα-Δάφνη Λιβανατών

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α Φθ/ΑΣ 21/10/23

 

Α’ Φθιώτιδας: Έκαναν το 5 στα 5 Οπούντιος, Δάφνη και Μαλεσίνα

 

Με την 5η αγωνιστική συνεχίστηκε το Σάββατο (21/10) το πρωτάθλημα της Α’ Φθιώτιδας.

Το 5 στα 5 έκαναν Οπούντιος Μαρτίνου, Δάφνη Λιβανατών και Μαλεσίνα.

Το σκορ της ημέρας σημειώθηκε στη Μεγάλη Βρύση, με τον Εθνικό Κομποτάδων να επικρατεί του τυπικά γηπεδούχου Ολυμπιακού Λαμίας με 4-2.

Τα αποτελέσματα:

Πελασγιακός-Άρης Αγ. Κωνσταντίνου  1-0 (60’ Κατσαμπέκης)

Παρνασσός Αμφίκλειας-Στυλίδα  0-1 (40’ Ντάμπος)

Οπούντιος Μαρτίνου-Καλύβια  2-0 (40’ Δήμου, 81’ Πέππας)

Δάφνη Λιβανατών-Αταλάντη 3-0 (3’ Ζυγογιάννης, 13’ Χρ. Βαρυπάτης, 19’ Ντζιός)

Καλαπόδι-Προοδευτική Λάρυμνας  0-0

Ολυμπιακός Λαμίας-Εθνικός Κομποτάδων 2-4 (11’ Μπούτλας, 53’ πεν. Σαντάρμης-2’ Καλαμάτας, 17’ Ζαπαντιώτης, 20’ Καραγιάννης, 80’ Καρασαντές)

Νίκη Αγ. Παρασκευής-Μαλεσίνα  0-3 ά.α.

Η βαθμολογία:

ΜΑΛΕΣΙΝΑ 15
ΟΠ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ 15
ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 15
ΣΤΥΛΙΔΑ 12
ΚΑΛΥΒΙΑ 12
ΚΑΛΑΠΟΔΙ 7
ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ 6
ΑΤΑΛΑΝΤΗ 6
ΠΡΟΟΔ. ΛΑΡΥΜΝΑΣ 4
ΟΛΥΜΠ. ΛΑΜΙΑΣ 3
ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 3
ΕΘΝ. ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ 3
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ 3
ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0

Η επόμενη αγωνιστική (4/11, 15:00):

ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
ΚΑΛΥΒΙΑ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
ΜΑΛΕΣΙΝΑ – ΚΑΛΑΠΟΔΙ
ΑΤΑΛΑΝΤΗ – ΟΛΥΜΠ. ΛΑΜΙΑΣ
ΠΡΟΟΔ. ΛΑΡΥΜΝΑΣ – ΕΘΝ. ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ
ΣΤΥΛΙΔΑ – ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ   3-0 ά.α.

ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΛΟΚΡΩΝ Ο ΘΑΝΑΣΗΣ ΖΕΚΕΝΤΕΣ

 
 
Δημος
Λοκρών
Β' Κυριακή
Τελευταία ενημέρωση
15/10/2023 20:46
Ενσωμάτωση
100,00
 
Συμμετοχή
56,89
Άκυρα/Λευκά
3,84
 
Ποσοστό
Έδρες
Ζεκεντές Αθανάσιος
53,40 
15
Λιόλιος Νικόλαος
46,60 
5
Α' Κυριακή
Ζεκεντές Αθανάσιος
36,88 
 
Λιόλιος Νικόλαος
27,84 
 
Γιαννοπούλου Μαρία (Μαϊτα)
26,41 
 
Καρατράντος Θωμάς
8,86 
 
 

ΤΕΛΙΚΟ. ΟΛΟΙ ΟΙ ΣΤΑΥΡΟΙ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΛΟΚΡΩΝ

Τελικό: Όλοι οι σταυροί στο Δήμο Λοκρών

 
 
Δημοσιεύτηκε: Παρασκευή, 13 Οκτωβρίου 2023 21:35Τελικό: Όλοι οι σταυροί στο Δήμο Λοκρών
 

Λαμία: Ζητείται πτυχιούχος παραϊατρικών επαγγελμάτων ή νοσηλεύτρια

 

Την Κυριακή 15 Οκτωβρίου θα βγει η νέα δημοτική αρχή…

Ο Δήμος Λοκρών ήταν ο ένας από τους δύο Δήμους της Φθιώτιδας που πήγε σε επαναληπτική ψηφοφορία, καθώς κανένας συνδυασμός δεν εξασφάλισε το 43%+1 ψήφο που απαιτεί ο εκλογικός νόμος.

Ακολούθησε το LamiaReport στο  για να λαμβάνεις στο κινητό σου, άμεσα, τις σημαντικότερες ειδήσεις.

Κάθε παιδί αξίζει μία οικογένεια _ Παιδικά Χωριά SOS
 
 
 
 
 
01:26 / 02:43
 
Copy video url
Play / Pause
Mute / Unmute
Report a problem
Language
Share
Vidverto Player
 
 
Ο νυν Δήμαρχος Θανάσης Ζεκεντές συγκέντρωσε ποσοστό κοντά στο 37% αφήνοντας δεύτερο τελικά το Νίκο Λιόλιο που επικράτησε για λιγότερο από 200 ψηφοδέλτια της Μαρίας Γιαννοπούλου. Θέση στο Δημοτικό Συμβούλιο σε αυτόν τον Δήμο διεκδικεί και η Λαϊκή Συσπείρωση που δεν αποκλείεται να είναι η μοναδική για την περιφερειακή ενότητα Φθιώτιδας.
 

Τα αποτελέσματα:

 

Σε 43 από 43 100,00%

Εγγεγραμμένοι 18.401

 

Ψήφισαν 12.551 68,21%

Έγκυρα 12.211 97,29%

Άκυρα 278 2,21%

 

Λευκά 62 0,49%

Αποχή 5.850 31,79%

ΖΕΚΕΝΤΕΣ Α. - ΛΟΚΡΙΔΑ για όλους 36,88% - 4.504

ΛΙΟΛΙΟΣ Ν. - ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑ ΛΟΚΡΩΝ 27,84% - 3.400

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Μ. - ΛΟΚΡΙΔΑ 2028 26,41% - 3.225

ΚΑΡΑΤΡΑΝΤΟΣ Θ. - ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΛΟΚΡΩΝ 8,86% - 1.082

Δείτε παρακάτω όλους τους σταυρούς δημοτικών και κοινοτικών συμβούλων και υποψήφιων προέδρων.

Οι έδρες του Δημοτικού Συμβουλίου θα βγουν μετά την ανάδειξη νέας Δημοτικής Αρχής.

Η κατανομή έχει ως εξής:

Δημοτική Ενότητα Αγίου Αταλάντης - 10 συμβούλους

Δημοτική Ενότητα Δαφνουσίων - συμβούλους

Δημοτική Ενότητα Μαλεσίνης - 6 συμβούλους

Δημοτική Ενότητα Οπουντίων -4 συμβούλους

Στα 5μελή Συμβούλια ο Πρόεδρος θα βγει από τον πρώτο συνδυασμό που θα πάρει το Δήμο (3 έδρες ο πρώτος και 2 οι λοιποί συνδυασμοί).

Στα 3μελη συμβούλια, Πρόεδρος ανακηρύσσεται ο πλειοψηφών του επιτυχόντα συνδυασμού στην τοπική κοινότητα. Ομοίως και οι Πρόεδροι Κοινοτήτων κάτω των 200 κατοίκων, βγαίνει ο υποψήφιος που συγκέντρωσε τις περισσότερους ψήφους στην Κοινότητά του.

ΛΟΚΡΙΔΑ για όλους

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

Αταλάντης

1 ) ΜΠΑΚΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΟΥΚΑ 603

2 ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 560

3 ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 422

4 ) ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 392

5 ) ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 381

6 ) ΒΛΑΧΟΜΗΤΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ συζ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΟΝΤΕΛΕ 297

7 ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 292

8 ) ΜΟΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 271

9 ) ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 225

10 ) ΚΑΜΜΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 225

11 ) ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 222

12 ) ΣΙΜΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 205

13 ) ΤΣΑΠΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 192

14 ) ΠΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 147

15 ) ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ 142

16 ) ΤΡΑΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 126

17 ) ΚΑΝΤΑΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 106

18 ) ΚΙΟΥΛΛΙ ΓΚΛΟΡΙΑ του ΛΑΟΥΡΕΝΤΣ 93

19 ) ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 88

20 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ (ΒΕΝΗ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 78

21 ) ΙΓΓΛΕΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 78

22 ) ΠΑΤΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 73

23 ) ΑΝΔΡΩΝΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΚΩΣΤΑ 59

24 ) ΚΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 38

25 ) ΚΙΟΥΤΕΛΙΑΝ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΗΛΙΑ 22

Δαφνουσίων

26 ) ΑΝΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 532

27 ) ΤΖΑΝΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΡΗ 528

28 ) ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 437

29 ) ΝΤΕΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 329

30 ) ΓΛΟΥΣΤΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 243

31 ) ΨΕΥΤΟΥΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 231

32 ) ΜΠΑΛΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ συζ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΜΑΚΡΗ 133

33 ) ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΟΝΔΥΛΙΑ (ΛΙΑ) του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 44

34 ) ΜΑΣΤΡΟΠΑΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΕΠΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 39

35 ) ΚΑΡΛΕΡΗ ΜΑΡΤΙΝ - ΑΝ- ΜΑΡΙ του ΛΟΙΣ - ΖΑΝ - ΑΝΤΡΙ 20

Μαλεσίνης

36 ) ΣΩΤΗΡΧΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 534

37 ) ΚΑΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 497

38 ) ΚΑΖΑΝΑ ΠΑΝΑΓΙΟΥΛΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 419

39 ) ΠΑΣΠΑΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 354

40 ) ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ 331

41 ) ΜΠΑΦΟΥΤΣΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 275

42 ) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 267

43 ) ΨΩΡΟΜΙΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 221

44 ) ΣΚΟΡΔΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 153

45 ) ΓΕΡΟΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 150

46 ) ΑΝΕΣΤΗ ΙΩΑΝΝΑ συζ. ΠΕΤΡΟΥ ΤΖΕΛΕΠΗ 120

47 ) ΚΟΥΡΟΣ ΔΑΥΙΔ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 103

48 ) ΜΠΛΟΝΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 56

49 ) ΣΤΑΘΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 54

50 ) ΔΗΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 52

Οπουντίων

51 ) ΔΗΜΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 376

52 ) ΔΑΡΑ ΠΑΓΩΝΑ (ΝΙΤΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 340

53 ) ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ 289

54 ) ΔΗΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ 264

55 ) ΖΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 214

56 ) ΜΠΙΤΣΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 155

57 ) ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 106

58 ) ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 87

59 ) ΔΗΜΑΚΗ ΠΑΓΩΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 67

60 ) ΡΟΥΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 63

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜ.ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Γουλεμίου

1 ) ΧΡΗΣΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 51

Προσκυνά

2 ) ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 44

3 ) ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ 5

4 ) ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 4

ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜ.ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Αταλάντης

1 ) ΝΙΑΒΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ 225

2 ) ΜΠΑΜΠΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ) του ΛΑΜΠΡΟΥ 212

3 ) ΜΠΟΥΤΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 155

4 ) ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 97

5 ) ΓΙΟΥΛΟΥΜΗ ΧΑΙΔΩ (ΜΕΝΗ) του ΙΩΑΝΝΗ 80

6 ) ΣΑΦΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 54

7 ) ΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 51

8 ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 41

9 ) ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 35

10 ) ΜΠΟΝΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 33

11 ) ΠΑΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΗΛΙΑ 16

12 ) ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ) του ΙΩΑΝΝΗ 7

Εξάρχου

13 ) ΣΑΝΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 179

14 ) ΒΑΪΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 73

15 ) ΠΑΠΑΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 58

16 ) ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΟΥΚΑ 36

17 ) ΦΡΑΓΓΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 16

Καλαποδίου

18 ) ΒΑΠΟΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΡΩΔΗ 151

19 ) ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 61

20 ) ΚΑΡΑΜΠΑ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 51

21 ) ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ 31

22 ) ΜΠΑΝΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 23

23 ) ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΣΤΑΜΟΥ 10

24 ) ΜΠΟΥΡΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 3

Κυπαρισσίου

25 ) ΚΑΛΛΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 36

26 ) ΖΥΓΟΚΩΣΤΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 32

27 ) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 30

28 ) ΡΕΜΟΥΝΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ 9

29 ) ΜΑΥΡΑΓΑΝΗ ΑΘΗΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 2

Κυρτώνης (Κολάκας)

30 ) ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ 190

31 ) ΜΑΡΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 53

32 ) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 43

33 ) ΜΑΡΚΟΣΤΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 39

34 ) ΤΣΑΜΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18

35 ) ΦΛΩΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 15

Μεγαπλατάνου

36 ) ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 51

37 ) ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 27

38 ) ΖΥΓΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 24

39 ) ΧΑΛΒΑΝΤΖΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 9

Τραγάνας

40 ) ΔΑΝΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 159

41 ) ΦΕΖΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 53

42 ) ΓΚΙΖΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 32

43 ) ΣΚΟΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 31

44 ) ΒΑΓΓΕΛΤΖΙΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 26

45 ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 16

46 ) ΑΡΓΥΡΙΑΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 13

47 ) ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 11

Λιβανατών

48 ) ΜΑΖΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 287

49 ) ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ) του ΙΩΑΝΝΗ 231

50 ) ΜΠΟΥΡΑΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 109

51 ) ΔΗΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 67

52 ) ΚΑΣΑΠΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 60

53 ) ΣΚΑΜΑΓΚΗ ΟΛΓΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 57

54 ) ΤΣΙΓΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΛΕΟΜΕΝΗ 25

Αρκίτσας

55 ) ΜΟΔΙΑΤΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ 242

56 ) ΣΑΚΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 81

57 ) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 61

58 ) ΚΟΥΜΙΑΝΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 42

59 ) ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 34

60 ) ΓΚΡΕΚΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 30

61 ) ΜΑΥΡΟΘΑΝΑΣΗ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 23

62 ) ΑΝΕΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18

Μαλεσίνης

63 ) ΚΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 473

64 ) ΜΥΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΤΣΟΥΜΠΙ) του ΙΩΑΝΝΗ 175

65 ) ΜΠΟΧΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ 145

66 ) ΤΟΥΝΤΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 130

67 ) ΚΑΖΑΝΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 127

68 ) ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 126

69 ) ΨΩΡΟΜΙΤΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 87

70 ) ΚΑΤΣΑΓΑΝΗ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 83

71 ) ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 62

72 ) ΚΑΛΑΒΡΕΤΖΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 51

Μαρτίνου

73 ) ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 248

74 ) ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ (ΤΣΑΜΙΤΑΣ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 144

75 ) ΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 128

76 ) ΚΑΝΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ 76

77 ) ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 65

78 ) ΓΚΙΩΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ 33

79 ) ΤΡΑΝΤΑΛΙΔΗ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 14

80 ) ΤΡΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 11

Λαρύμνης

81 ) ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 75

82 ) ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 68

83 ) ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 34

84 ) ΒΑΚΟΥΦΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 33

85 ) ΚΑΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 22

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑ ΛΟΚΡΩΝ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

Αταλάντης

1 ) ΔΟΥΜΠΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 614

2 ) ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 537

3 ) ΜΑΡΚΟΣΤΑΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 477

4 ) ΠΕΡΛΕΠΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 449

5 ) ΒΛΑΧΑΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 348

6 ) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 346

7 ) ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 207

8 ) ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ ΑΓΓΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 153

9 ) ΑΓΓΕΛΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 149

10 ) ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 145

11 ) ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 137

12 ) ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 115

13 ) ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΥΡΜΩ (ΣΥΡΜΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 102

14 ) ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΜΑΡΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 101

15 ) ΚΟΝΤΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 99

16 ) ΚΑΣΣΩΤΗ ΖΑΦΕΙΡΙΑ (ΗΡΩ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 90

17 ) ΑΔΑΜ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 89

18 ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 89

19 ) ΓΡΗΑΓΓΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 69

20 ) ΒΑΣΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ 65

21 ) ΜΠΑΡΤΖΟΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 62

22 ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 60

23 ) ΡΑΜΕΤΑ ΤΖΕΚ του ΑΝΤΩΝ 53

24 ) ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ 37

Δαφνουσίων

25 ) ΠΑΣΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 337

26 ) ΨΕΥΤΟΥΡΑ ΑΘΗΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 289

27 ) ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 283

28 ) ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (ΨΑΛΙΔΑΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 250

29 ) ΣΚΡΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 143

30 ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 141

31 ) ΤΣΕΛΙΓΚΑ-ΚΑΛΟΥΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 62

32 ) ΜΙΤΟΒΑ ΙΡΙΝΑ του ΒΑΛΕΝΤΙΝ 52

33 ) ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 45

34 ) ΒΑΡΓΙΑΝΙΤΗ ΠΑΓΩΝΑ (ΝΙΤΣΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 33

35 ) ΡΑΠΤΗ-ΤΖΑΝΕΤΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 31

36 ) ΚΑΨΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 19

Μαλεσίνης

37 ) ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΗ 478

38 ) ΣΕΦΕΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 318

39 ) ΚΟΡΕΤΖΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 262

40 ) ΠΑΪΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΑΡΤΙΝΟΥ 236

41 ) ΠΕΡΛΕΠΕ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 226

42 ) ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΓΚΑΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 190

43 ) ΚΑΪΑΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 170

44 ) ΑΝΕΣΤΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΑΝΕΣΤΗ 91

45 ) ΦΕΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 72

46 ) ΜΠΟΝΟΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 69

47 ) ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 61

48 ) ΔΟΣΚΟΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ (ΨΑΡΡΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 53

49 ) ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 47

Οπουντίων

50 ) ΓΚΡΙΤΖΑΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 258

51 ) ΤΖΟΥΤΖΟΥΡΑΚΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 210

52 ) ΓΚΙΩΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 166

53 ) ΡΟΥΣΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 125

54 ) ΚΩΤΣΑΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΤΣΟΥΚΑΪΤΗ) του ΠΕΤΡΟΥ 107

55 ) ΓΙΑΓΚΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 99

56 ) ΤΖΑΒΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΣΠΥΡΟΥ 58

57 ) ΝΤΕΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 24

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜ.ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Γουλεμίου

1 ) ΛΙΑΡΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 36

2 ) ΜΗΤΣΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 12

Προσκυνά

3 ) ΛΙΑΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 30

4 ) ΚΑΖΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΝΝΗ 7

ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜ.ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Αταλάντης

1 ) ΣΟΥΛΤΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 299

2 ) ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 286

3 ) ΓΚΑΝΕΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΙΜΙΚΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 264

4 ) ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΦΑΝΑΡΑ) του ΑΝΔΡΕΑ 151

5 ) ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΟΣΜΑ 145

6 ) ΛΙΟΛΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 89

7 ) ΜΑΡΚΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 74

8 ) ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 61

9 ) ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 54

10 ) ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 47

11 ) ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 43

12 ) ΕΥΜΟΡΦΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 25

13 ) ΣΙΓΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 10

Εξάρχου

14 ) ΠΑΠΑΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 113

15 ) ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 59

16 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 34

Καλαποδίου

17 ) ΜΠΟΥΡΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 34

18 ) ΚΑΤΣΙΦΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 20

19 ) ΜΠΟΥΡΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 10

20 ) ΚΟΤΣΙΑΦΙΤΗ ΛΟΥΚΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 2

Κυπαρισσίου

21 ) ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΡΓΥΡΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 49

22 ) ΓΙΑΝΝΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ 15

23 ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 1

Κυρτώνης (Κολάκας)

24 ) ΡΙΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 66

25 ) ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 41

26 ) ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 23

Μεγαπλατάνου

27 ) ΓΛΟΥΣΤΙΑΝΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 91

28 ) ΑΓΓΕΛΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 25

29 ) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 17

30 ) ΚΟΛΟΒΟΥ ΝΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 8

Τραγάνας

31 ) ΣΚΟΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 63

32 ) ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 59

33 ) ΣΚΟΥΦΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 26

34 ) ΒΕΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22

35 ) ΚΥΡΙΑΖΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΗΡΑΚΛΗ 18

36 ) ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17

37 ) ΤΑΤΣΗ ΛΑΪΟΥ ΑΓΑΘΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 10

38 ) ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ 8

Λιβανατών

39 ) ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ 144

40 ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 137

41 ) ΝΤΕΛΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 81

42 ) ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 73

43 ) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 41

44 ) ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 24

Αρκίτσας

45 ) ΑΝΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 103

46 ) ΝΤΑΛΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ 83

47 ) ΑΝΔΡΙΟΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 40

48 ) ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 25

49 ) ΚΑΚΑΪΔΗ ΧΡΥΣΑΥΓΗ (ΕΥΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16

50 ) ΒΑΡΛΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ 14

51 ) ΣΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 8

52 ) ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 6

Μαλεσίνης

53 ) ΨΑΡΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 297

54 ) ΓΚΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ 250

55 ) ΚΩΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ 115

56 ) ΤΖΕΛΕΠΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 97

57 ) ΨΑΡΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΜΑΤΣΑΛΙΑΡΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 87

58 ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 80

59 ) ΣΠΥΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 59

60 ) ΖΑΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 50

61 ) ΤΣΕΛΕΚΟΥΝΗ ΑΡΓΥΡΩ (ΗΡΩ) του ΙΩΑΝΝΗ 48

Μαρτίνου

62 ) ΒΕΡΓΟΥ ΒΕΡΓΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 124

63 ) ΜΠΑΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 124

64 ) ΜΠΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 84

65 ) ΤΖΑΒΕ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 61

66 ) ΤΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 42

67 ) ΜΠΙΤΣΑΚΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 11

Λαρύμνης

68 ) ΔΑΡΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 39

69 ) ΚΑΡΑΜΕΡΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 30

70 ) ΝΗΔΡΙΩΤΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 19

71 ) ΓΙΩΡΓΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 17

72 ) ΔΑΡΡΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 14

73 ) ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 10

ΛΟΚΡΙΔΑ 2028

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

Αταλάντης

1 ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΛΟΥΚΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 639

2 ) ΑΓΓΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 456

3 ) ΑΝΕΣΤΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 451

4 ) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 378

5 ) ΠΑΠΑΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 193

6 ) ΛΥΓΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 189

7 ) ΚΑΡΑΤΡΑΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΣΤΑΥΡΟΥ 184

8 ) ΚΑΡΑΤΡΑΝΤΟΥ ΓΡΙΑΓΓΕΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 170

9 ) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ 164

10 ) ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΣΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 126

11 ) ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΟΥ 103

12 ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 86

13 ) ΑΓΓΕΛΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 80

14 ) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ (ΡΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 39

15 ) ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 38

Δαφνουσίων

16 ) ΣΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΡΟΣΟΥ 596

17 ) ΣΟΡΟΠΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΒΟΜ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 586

18 ) ΖΕΡΖΕΒΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΓΚΕΛΥ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 366

19 ) ΠΑΣΣΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΛΟΥΚΑ 339

20 ) ΚΑΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 49

Μαλεσίνης

21 ) ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 533

22 ) ΑΝΕΣΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΑΓΓΕΛΗ 493

23 ) ΓΟΥΡΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 350

24 ) ΛΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΚΟΥΜΑΝ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 314

25 ) ΖΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 308

26 ) ΔΟΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 285

27 ) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 194

28 ) ΝΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 182

29 ) ΠΑΪΣΙΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ (ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 176

30 ) ΚΑΛΛΙΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ 132

31 ) ΤΣΕΛΕΚΟΥΝΗ ΚΑΪΑΦΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 120

32 ) ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 27

Οπουντίων

33 ) ΝΟΥΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ 215

34 ) ΠΕΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 150

35 ) ΛΕΚΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 147

36 ) ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΤΟΣΤΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 137

37 ) ΚΑΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 131

38 ) ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 83

39 ) ΡΟΥΣΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΛΟΧΙΑΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 81

40 ) ΜΠΕΡΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 62

41 ) ΤΣΙΑΚΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 33

ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜ.ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Αταλάντης

1 ) ΤΣΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 182

2 ) ΚΑΡΑΤΡΑΝΤΟΥ ΚΟΣΜΙΑΝΗ (ΚΟΜΗ) του ΤΡΑΝΤΟΥ 146

3 ) ΚΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 115

4 ) ΧΡΥΣΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 100

5 ) ΜΠΑΡΟΥΞΗ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 71

6 ) ΣΑΝΟΥΛΗ ΑΘΗΝΟΥΛΑ (ΑΘΗΝΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 56

7 ) ΧΥΜΕΥΤΟΥ ΜΕΪΜΑΡΗ ΛΟΥΚΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 54

8 ) ΤΣΙΑΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 48

9 ) ΤΡΟΜΠΕΤΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 47

10 ) ΤΣΙΩΤΡΑ ΑΓΓΕΛΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 20

11 ) ΤΣΙΝΙΣΙΖΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΝΟΤΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19

12 ) ΜΑΝΖΙ ΜΕΣΟΥΑΡΑ (ΑΝΝΑ) του ΛΟΥΛΖΙΜ 14

Καλαποδίου

13 ) ΚΟΡΟΜΗΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 49

14 ) ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 32

15 ) ΜΟΔΙΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 20

16 ) ΚΑΤΣΙΦΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2

Κυπαρισσίου

17 ) ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 17

18 ) ΚΑΛΛΟΥΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΖΗΣΗ 8

19 ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 7

Κυρτώνης (Κολάκας)

20 ) ΤΣΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 36

21 ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 18

22 ) ΚΟΥΤΟΥΡΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΑΥΙΔ 10

Μεγαπλατάνου

23 ) ΠΑΠΑΓΓΕΛΗ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 30

24 ) ΓΛΟΥΣΤΙΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 28

25 ) ΜΠΡΕΚΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3

26 ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 2

Τραγάνας

27 ) ΓΡΙΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 47

28 ) ΔΑΝΕΛΗ ΜΟΣΧΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 21

29 ) ΣΚΑΜΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 21

30 ) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ 21

Λιβανατών

31 ) ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 332

32 ) ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ ΔΗΜΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 315

33 ) ΜΑΖΙΩΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 106

34 ) ΜΠΑΚΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 81

35 ) ΚΑΜΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ 77

Αρκίτσας

36 ) ΣΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 93

37 ) ΦΑΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 31

38 ) ΓΚΛΑΒΑ ΑΝΘΟΥΛΑ (ΑΝΝΥ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 7

39 ) ΜΑΝΖΙ ΜΙΚΑΕΛΑ του ΛΟΥΛΖΙΜ 2

Μαλεσίνης

40 ) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 359

41 ) ΑΝΕΣΤΗ ΛΥΚΟΥΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΝΝΗ 271

42 ) ΔΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 213

43 ) ΒΙΓΓΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 188

44 ) ΦΟΥΡΛΕΜΑΔΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ (ΤΣΑΜΠΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 155

45 ) ΛΙΝΤΖΟΥ ΘΑΛΑΣΣΙΝΗ (ΝΙΤΣΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 133

Μαρτίνου

46 ) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΟΥ 180

47 ) ΜΠΡΕΚΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 62

48 ) ΓΚΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 61

49 ) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 49

50 ) ΦΛΟΥΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 43

Λαρύμνης

51 ) ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 82

52 ) ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ (ΕΛΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 59

53 ) ΝΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 37

54 ) ΛΙΒΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 21

55 ) ΠΑΝΟΥ ΤΡΙΑΔΑ (ΑΝΤΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 20

56 ) ΚΑΡΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 18

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΛΟΚΡΩΝ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

Αταλάντης

1 ) ΛΥΓΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 355

2 ) ΣΧΟΙΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 225

3 ) ΒΑΓΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 117

4 ) ΤΕΤΡΙΜΕΛΗΣ (ΤΑΛΑΓΑΝΗΣ) ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 112

5 ) ΘΑΝΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 90

6 ) ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 58

7 ) ΚΑΣΤΡΙΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 49

8 ) ΚΟΥΤΜΑΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΦΑΙΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 45

9 ) ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 44

10 ) ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 33

11 ) ΚΑΡΑΒΑ ΑΓΓΕΛΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 19

12 ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 16

Δαφνουσίων

13 ) ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 277

14 ) ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΒΡΑΑΜ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 51

15 ) ΔΑΡΑΜΑΡΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 30

16 ) ΤΣΕΛΙΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 25

17 ) ΚΑΤΣΟΠΡΙΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 15

18 ) ΒΕΛΙΚΑΙ ΜΑΡΣΕΛ του ΧΑΤΕΜ 13

19 ) ΔΗΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13

Μαλεσίνης

20 ) ΔΕΔΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΖΑΓΚΟΡ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 94

21 ) ΚΑΚΑΒΑΣ ΑΓΓΕΛΗΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ 90

22 ) ΜΑΓΓΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 79

23 ) ΜΠΛΟΝΤΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 74

24 ) ΚΑΡΑΣΤΑΘΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 65

25 ) ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 44

26 ) ΛΥΒΕΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 29

27 ) ΚΑΡΑΜΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 25

28 ) ΔΑΡΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ 25

29 ) ΣΑΡΑΝΤΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 5

Οπουντίων

30 ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 194

31 ) ΦΛΟΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ 127

32 ) ΡΗΝΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 98

33 ) ΚΑΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΖΑΚ) του ΙΩΑΝΝΗ 91

34 ) ΓΩΓΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΤΟΥΛΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 79

35 ) ΡΟΥΣΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 56

36 ) ΛΟΥΚΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ 51

37 ) ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 47

38 ) ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 38

39 ) ΠΕΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜ.ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Γουλεμίου

1 ) ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0

Προσκυνά

2 ) ΚΑΡΑΜΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ 0

ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜ.ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Αταλάντης

1 ) ΚΑΡΑΜΠΑ ΜΙΧΑΕΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 127

2 ) ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 119

3 ) ΣΧΟΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 109

4 ) ΓΚΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 64

5 ) ΚΟΛΟΜΒΡΕΖΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ (ΜΑΤΕΟ) του ΜΙΧΑΗΛ 34

Εξάρχου

6 ) ΚΟΝΤΕΛΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 51

) ΣΙΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 51

8 ) ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ 2

9 ) ΚΑΛΠΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2

Τραγάνας

10 ) ΣΚΟΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 32

11 ) ΖΑΡΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 25

12 ) ΜΑΓΓΙΝΑ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 13

13 ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 9

Αρκίτσας

14 ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 4

15 ) ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ 4

16 ) ΦΡΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2

Μαλεσίνης

17 ) ΜΑΓΓΑΦΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 51

18 ) ΜΠΛΟΝΤΖΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 51

19 ) ΜΑΓΓΑΦΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 47

20 ) ΨΩΡΟΜΙΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 37

21 ) ΠΑΪΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 17

22 ) ΜΠΑΣΔΕΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 11

23 ) ΡΟΒΙΘΑΚΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3

Μαρτίνου

24 ) ΦΛΟΥΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 90

25 ) ΜΠΑΤΖΩΡΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ του ΙΩΑΝΝΗ 41

26 ) ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 33

27 ) ΚΩΤΣΑΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ συζ. ΜΙΧΑΗΛ 30

28 ) ΔΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 22

29 ) ΤΖΑΒΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 20

30 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 20

31 ) ΝΥΔΡΙΩΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19

Λαρύμνης

32 ) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 89

33 ) ΠΑΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ 68

34 ) ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΟΥΚΑ 30

35 ) ΡΟΥΣΣΗ ΜΑΡΙΑ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 23

36 ) ΓΚΙΩΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 21

37 ) ΓΙΑΝΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 20

38 ) ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΛΕΚΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) συζ. ΜΙΧΑΗΛ 13

39 ) ΧΑΛΙΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 9

 
 
 
 
 
 
 
Διαβάστε επίσης
Aπίστευτα υψηλές ταχύτητες στο 5G δίκτυο της Nova
Aπίστευτα υψηλές ταχύτητες στο 5G δίκτυο της Nova
Nova
 
«Το Ναυάγιο»: Η αληθινή ιστορία της ηρωίδας φοιτήτριας Άλκηστης Αγοραστάκη που θυσιάστηκε για να σώσει δεκάδες ζωές
«Το Ναυάγιο»: Η αληθινή ιστορία της ηρωίδας φοιτήτριας Άλκηστης Αγοραστάκη που θυσιάστηκε για να σώσει δεκάδες ζωές
 
 
Απόκτησε δωρεάν το Nova 5G Phone στο πρόγραμμα Unlimited All
Απόκτησε δωρεάν το Nova 5G Phone στο πρόγραμμα Unlimited All
Nova
 
Ανακαλύψτε επιτραπέζια σκεύη και διακοσμητικά
Ανακαλύψτε επιτραπέζια σκεύη και διακοσμητικά
Pepco
 
Διαγωνισμός ΣΕΝΑΡΙΟΥ Ταινίας Μικρού Μήκους ή Ντοκιμαντέρ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ Α. ΦΘ/ΔΑΣ 14/10/23

 

 

Α’ Φθιώτιδας: 4 στα 4 για Μαλεσίνα, Καλύβια, Οπούντιο και Δάφνη

 

Με την 4η αγωνιστική συνεχίστηκε το Σάββατο (14/10) το πρωτάθλημα της Α’ Φθιώτιδας.

Το 4 στα 4 έκαναν Μαλεσίνα, Καλύβια, Οπούντιος Μαρτίνου και Δάφνη Λιβανατών.

Το σκορ της ημέρας σημειώθηκε στο γήπεδο των Μεξιατών με το Καλαπόδι να επικρατεί του Ολυμπιακού Λαμίας με 5-2.

Τα αποτελέσματα:

Στυλίδα-Πελασγιακός 4-0 (15’ Ντάμπος, 45’ Στυλιανός, 66’/72’ Κ. Βαρυπάτης)

Καλύβια-Άρης Αγίου Κωνσταντίνου 2-0 (18’ Μιχαήλ, 90+ Λαμπρόπουλος)

Μαλεσίνα-Παρνασσός Αμφίκλειας 2-1 (52’/65’ Πατσαρούχας-87’ πεν. Δουβάρας)

Αταλάντη-Οπούντιος Μαρτίνου 0-1 (73’ Πέππας)

Εθνικός Κομποτάδων-Δάφνη Λιβανατών 0-5 (21’/69’ Β. Μακρόπουλος, 24’/43’ Χρ. Βαρυπάτης, 85’ Μπουγιώτας)

Ολυμπιακός Λαμίας-Καλαπόδι 2-5 (64’ Θεοδώρου, 77’ Αυγέρης-9’ Γ. Ζιάκας, 42’ Κυπραίος, 43’ Σκεντέρι, 58’ Θ. Ζιάκας, 71’ Δαλιάνης)

Προοδευτική Λάρυμνας-Νίκη Αγίας Παρασκευής 3-0 ά.α.

Η βαθμολογία:

ΜΑΛΕΣΙΝΑ 12
ΚΑΛΥΒΙΑ 12
ΟΠ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ 12
ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 12
ΣΤΥΛΙΔΑ 9
ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ 6
ΑΤΑΛΑΝΤΗ 6
ΚΑΛΑΠΟΔΙ 6
ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 3
ΟΛΥΜΠ. ΛΑΜΙΑΣ 3
ΠΡΟΟΔ. ΛΑΡΥΜΝΑΣ 3
ΕΘΝ. ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ 0
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ 0
ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0

Η επόμενη αγωνιστική (21/10, 16:00):

ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ – ΣΤΥΛΙΔΑ
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ – ΚΑΛΥΒΙΑ
ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ
ΚΑΛΑΠΟΔΙ – ΠΡΟΟΔ. ΛΑΡΥΜΝΑΣ
ΟΛΥΜΠ. ΛΑΜΙΑΣ – ΕΘΝ. ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ
ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ  0-3 α.α.

ΣΤΑΥΡΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΔΗΜΟΣ ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ

 
 
 
Δημοτικη Ενοτητα
Οπουντίων
Τελευταία ενημέρωση
9/10/2023, 07:02
Ενσωμάτωση
100,00
 
Συμμετοχή
63,90
Άκυρα/Λευκά
2,80
Ενσωμάτωση σταυρών
85,71
Τα αποτελέσματα σταυρών υποψηφίων είναι ενδεικτικά και προέρχονται από όσα δεδομένα εστάλησαν με SRT
 
Ποσοστό
Ψήφοι
 
Ζεκεντές Αθανάσιος
35,15 
 
Δημάκη Σπυριδούλα
347
 
Δάρα Παγώνα (Νίτσα)
282
 
Δημάκης Δημήτριος
250
 
Λουκάς Ανδρέας
193
 
Ζούλης Ιωάννης
187
 
Μητσάκος Ιωάννης
94
 
Μπιτσάκος Παναγιώτης
87
 
Αθανασάκης Παναγιώτης
68
 
Δημάκη Παγώνα
53
 
Ρούση Αθανασία (Νάνσυ)
47
 
Γιαννοπούλου Μαρία (Μαϊτα)
25,24 
 
Νουνός Ιωάννης
174
 
Πέππας Γεώργιος
126
 
Θεοδώρου Νικόλαος (Ντόστης)
114
 
Λέκκα Ελένη
88
 
Δεληγεώργης Κωνσταντίνος
84
 
Κάζας Δημήτριος
75
 
Μπέρδος Νικόλαος
59
 
Ρούσσης Δημήτριος (Λοχίας)
51
 
Τσιάκης Θεοδόσιος
22
 
Λιόλιος Νικόλαος
21,56 
 
Γκριτζάπης Κωνσταντίνος
222
 
Τζουτζούρακος Ανέστης
194
 
Γκιώνης ’γγελος
119
 
Ρούση Γαρυφαλία
115
 
Κωτσαλά Αικατερίνη (Τσουκαΐτη)
92
 
Γιάγκου Σπυριδούλα
76
 
Τζαβέ Βασιλική (Βίκυ)
56
 
Ντέμος Νικόλαος
24
 
Καρατράντος Θωμάς
18,05 
 
Παπαϊωάνου Δημήτριος
126
 
Φλούδας Δημήτριος
123
 
Κάζας Δημήτριος (Τζάκ)
79
 
Ρήννας Νικόλαος
58
 
Γώγου Σταματία (Τούλη)
51
 
Σταματάκη Βασιλική
45
 
Ρούσσης Δημήτριος
35
 
Καραμάνη Μαρία
27
 
Λουκάς Περικλής
24
 
Πέππας Δημήτριος
15
* νυν δήμαρχος
Τα στοιχεία δεν έχουν διασταυρωθεί με τα επίσημα στοιχεία των Πρωτοδικείων

Εφημερίδα

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας στον ιστότοπό μας.Με την περιήγηση σε αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies.