Πέμπτη, 21 11 2019

Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ Α ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 2019-2020

b_588_444_16777215_00_images_1374079_603017169741738_973784267_n.jpgΑναλυτικά οι .

Αναλυτικά οι αγωνιστικές:

1η Αγωνιστική
Καλύβια – Νίκη Αγ. Παρασκευής
Μαλεσίνα – Στυλίδα
Νέο Κρίκελλο – Προοδευτική Λάρυμνας
Οπούντιος Μαρτίνου – Κεραυνός Βαθυκοίλου
Άρης Αγ. Κων/νου – Δάφνη Λιβανατών
Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας – Ολυμπιακός Λαμίας
Ρεπό: Παμμωλιακός


2η Αγωνιστική
Παμμωλιακός – Καλύβια
Νίκη Αγ. Παρασκευής – Μαλεσίνα
Στυλίδα – Οπούντιος Μαρτίνου
Προοδευτική Λάρυμνας – Άρης Αγ. Κων/νου
Κεραυνός Βαθυκοίλου – Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας
Δάφνη Λιβανατών – Ολυμπιακός Λαμίας
Ρεπό: Νέο Κρίκελλο

3η Αγωνιστική
Καλύβια – Μαλεσίνα
Νέο Κρίκελλο – Παμμωλιακός
Οπούντιος Μαρτίνου – Νίκη Αγ. Παρασκευής
Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας – Στυλίδα
Ολυμπιακός Λαμίας – Προοδευτική Λάρυμνας
Δάφνη Λιβανατών – Κεραυνός Βαθυκοίλου
Ρεπό: Άρης Αγ. Κων/νου


4η Αγωνιστική
Νέο Κρίκελλο – Καλύβια
Μαλεσίνα – Οπούντιος Μαρτίνου
Παμμωλιακός – Άρης Αγ. Κων/νου
Νίκη Αγ. Παρασκευής – Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας
Στυλίδα – Δάφνη Λιβανατών
Προοδευτική Λάρυμνας – Κεραυνός Βαθυκοίλου
Ρεπό: Ολυμπιακός Λαμίας

5η Αγωνιστική
Καλύβια – Οπούντιος Μαρτίνου
Άρης Αγ. Κων/νου – Νέο Κρίκελλο
Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας – Μαλεσίνα
Ολυμπιακός Λαμίας – Παμμωλιακός
Δάφνη Λιβανατών – Νίκη Αγ. Παρασκευής
Προοδευτική Λάρυμνας – Στυλίδα
Ρεπό: Κεραυνός Βαθυκοίλου


6η Αγωνιστική
Άρης Αγ. Κων/νου – Καλύβια
Οπούντιος Μαρτίνου – Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας
Νέο Κρίκελλο – Ολυμπιακός Λαμίας
Μαλεσίνα – Δάφνη Λιβανατών
Παμμωλιακός – Κεραυνός Βαθυκοίλου
Νίκη Αγ. Παρασκευής – Προοδευτική Λάρυμνας
Ρεπό: Στυλίδα

7η Αγωνιστική
Καλύβια – Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας
Ολυμπιακός Λαμίας – Άρης Αγ. Κων/νου
Δάφνη Λιβανατών – Οπούντιος Μαρτίνου
Κεραυνός Βαθυκοίλου – Νέο Κρίκελλο
Προοδευτική Λάρυμνας – Μαλεσίνα
Στυλίδα – Παμμωλιακός
Ρεπό: Νίκη Αγ. Παρασκευής


8η Αγωνιστική
Ολυμπιακός Λαμίας – Καλύβια
Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας – Δάφνη Λιβανατών
Άρης Αγ. Κων/νου – Κεραυνός Βαθυκοίλου
Οπούντιος Μαρτίνου – Προοδευτική Λάρυμνας
Νέο Κρίκελλο – Στυλίδα
Παμμωλιακός – Νίκη Αγ. Παρασκευής
Ρεπό: Μαλεσίνα

9η Αγωνιστική
Καλύβια – Δάφνη Λιβανατών
Κεραυνός Βαθυκοίλου – Ολυμπιακός Λαμίας
Προοδευτική Λάρυμνας – Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας
Στυλίδα – Άρης Αγ. Κων/νου
Νίκη Αγ. Παρασκευής – Νέο Κρίκελλο
Μαλεσίνα – Παμμωλιακός
Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου


10η Αγωνιστική
Κεραυνός Βαθυκοίλου – Καλύβια
Δάφνη Λιβανατών – Προοδευτική Λάρυμνας
Ολυμπιακός Λαμίας – Στυλίδα
Άρης Αγ. Κων/νου – Νίκη Αγ. Παρασκευής
Οπούντιος Μαρτίνου – Παμμωλιακός
Νέο Κρίκκελο – Μαλεσίνα
Ρεπό: Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας

11η Αγωνιστική
Καλύβια – Προοδευτική Λάρυμνας
Στυλίδα – Κεραυνός Βαθυκοίλου
Νίκη Αγ. Παρασκευής – Ολυμπιακός Λαμίας
Παμμωλιακός – Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας
Μαλεσίνα – Άρης Αγ. Κων/νου
Οπούντιος Μαρτίνου – Νέο Κρίκελλο
Ρεπό: Δάφνη Λιβανατών


12η Αγωνιστική
Στυλίδα – Καλύβια
Κεραυνός Βαθυκοίλου – Νίκη Αγ. Παρασκευής
Δάφνη Λιβανατών – Παμμωλιακός
Ολυμπιακός Λαμίας – Μαλεσίνα
Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας – Νέο Κρίκελλο
Άρης Αγ. Κων/νου – Οπούντιος Μαρτίνου
Ρεπό: Προοδευτική Λάρυμνας

13η Αγωνιστική
Νίκη Αγ. Παρασκευής – Στυλίδα
Παμμωλιακός – Προοδευτική Λάρυμνας
Μαλεσίνα – Κεραυνός Βαθυκοίλου
Νέο Κρίκελλο – Δάφνη Λιβανατών
Οπούντιος Μαρτίνου – Ολυμπιακός Λαμίας
Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας – Άρης Αγ. Κων/νου
Ρεπό: Καλύβια
* Στο δεύτερο γύρο οι αγώνες αντιστρέφονται

πηγή: LamiaNow

Εφημερίδα

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας στον ιστότοπό μας.Με την περιήγηση σε αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies.